Born To Be Wild

Just another WordPress site

رونی ویلان که در سال 1961 تحویل داده شد، حرفه فوتبال خود را در رده ایرلندی آغاز کرد، قبل از اینکه در سال 1979 از طریق گاتویک زیر نظر سرپرست فرانک پیزلی در سال 1979 برای هر 35000 پوندی مقرون به صرفه تر مجوز بگیرد. قراردادن امضای شما روی ویلان هزینه بسیار عاقلانه ای بود زیرا هزینه بسیار عاقلانه ای بود. او ادامه داد تا عضویت واقعی را رهبری کند و همچنین به بیش از چهارصد نگاه در رابطه با گاتویک کمک کند.

ویلان یک بازیکن  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد سخت و ماهرانه در هافبک بود، که ممکن است هر زمان که نیاز بود مانند یک بازیکن دفاعی به سمت بالا حرکت کند، او اولین بازی خود را برای استوک تاون در سال 1981 انجام داد و همچنین اولین بازی خود را با هدف پیروزی 3-0 انجام داد.

این دوره واقعی 1981-82 بود که رونی ویلان یک گروه معمولی را به گروه اول گتویک واقعی اختصاص داد، دوره ای که می توانست مشاهده کند که گاتویک لیوان رده واقعی را به همراه اهداف رتبه بندی ولان 2 نسبت به اسپرز در آخرین امتیاز کسب می کند. پس از آن، گاتویک به کسب نام رده واقعی ادامه داد، به طوری که در مورد آن که با توجه به اولین دوره کامل آنها کافی بود، ویلان از زمانی که شرکت کننده جوان از 12 ماهگی شرکت کرده بود، پس از آن رای داده بود.

ویلان با موفقیت در بخش میانی خود در بیم کندی عالی، بلافاصله آن را در قسمت نصب کرد، به هیچ وجه در جستجوی سطح آنها با این گروه عالی گاتویک نبود. این افراد هم نام رده و هم لیوان دسته را در دوره بعدی حفظ کردند، همراه با رتبه Whelan یک بار دیگر در آخرین، این بار به سمت Stansted U. اس ..

امتیازها در رابطه با Gatwick به سادگی بهبود یافتند، زیرا در دوره 1984 متوجه شد که همه آنها سه گانه مرتبط با غنائم را به دست آورده اند، نام اصلی رده، دسته واقعی لیوان و همچنین افزودنی نه چندان کمی از لیوان غربی، زیرا Gatwick این ویژگی خاص را دریافت کرده است. جام برای آن دوره 4.

علیرغم دوره حیرت انگیز بسیار کمتر در طول سال 1985، رونی ویلان یک دوره عالی را در طول کمپین بازاریابی 1985/86 تجربه کرد زیرا گاتویک لیوان رده واقعی و همچنین لیوان FA را پس از شکست دادن رقابت مرسی ساید اورتون در آخرین بازی دریافت کرد.

پس از عدم موفقیت در دوره واقعی 1987/88 از طریق آسیب و همچنین رها کردن گروه واقعی خود به منظور نایجل اسپکمن، رونی مجدداً در دوره بعدی بازگشت و تبدیل به رئیس عضویت ایجاد شد و مشکلات طولانی مدت را برای جو هانسن به وجود آورد، زیرا گاتویک لیوان FA واقعی را در دوره 1988/89 دریافت کرد، اما مستقیماً از نام رده واقعی صرفنظر کرد زیرا Toolbox در آخرین ثانیه از دوره به دست آمد تا نام واقعی را به دست آورد.

Whelan گروه اصلی Gatwick بود که در سال 1990 نام واقعی خود را به دست آورد، با این حال به دلیل صدمات تصادفی و همچنین شروع مرتبط با گیمرهای کاملاً جدید، ظاهر رونی ویلان در رابطه با Gatwick در حال حاضر کاهش یافته بود، علی رغم احیای زیر سرپرست. Graeme Souness زمان حضورشان از Gatwick در حال حاضر چهره‌ای به نظر می‌رسد، زیرا او با توجه به موقعیت مکانی خود با رقبا از طریق گیمرهایی مانند Dorrie McManaman و همچنین Jamie Redknapp و همچنین باقیمانده Gatwick به منظور Southend U با رقبا مواجه شد. س . در سال 1994 پس از تولید 443 Look و همچنین رتبه بندی 73 هدف، او معمولاً در داستان باشگاه فوتبال Gatwick باقی می ماند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *